توالت اتوماتیک پانیا را بهتر بشناسیم

توالت اتوماتیک پانیا دستگاهی راحت تر و بهداشتی تر از توالت های شرقی (ایرانی) یا فرنگی می باشد.توالت اتوماتیک پانیا مزیت های فراوانی دارد که در اینجا برای شما بازگو می کنیم :

از مهم ترین ویژگی های این دستگاه تنظیم صندلی (با استفاده از کلید کنار دستگاه) در ارتفاع دلخواه است که برای افراد با معلولیت جسمی و آن هایی که از زانو درد و آسیب های نخاعی رنج می برند بسیار مفید است و مورد استفاده ی خانم های باردار در دوران حاملگی و پس از آن می باشد.

بعد از نشستن روی دستگاه و پایین آوردن آن برای استفاده زاویه ی بدن و روده کاملا مناسب دفع آسان و صحیح می باشد (برخلاف توالت فرنگی که موجب ایجاد مشکلات گوارشی و یبوست می شود ) همچنین به دلیل فضای زیرین باز کاسه شستشو بسیار آسان صورت می گیرد و چون ارتفاع دستگاه تنظیم می شود و تا سطح کاسه پایین می آید مشکل ترشح و نجاست ایجاد نمی کند.

این دستگاه بدون اشغال فضای اضافه در دیوار پشت کاسه نصب می شود و قابل نصب و بسیار مفید برای سرویس های بهداشتی کوچک می باشد بدون تخریب و خرابی دستگاه به راحتی نصب می شود.

اگر بر روی دیوار پشت کاسه فلاش تانک یا پنجره دارید اصلا نگران نباشید برای این امر نیز راه حل هایی موجود است که می توان دستگاه را در سرویس بهداشتی مورد نظر به راحتی نصب کرد .

برای مشاهده فیلم دستگاه اینجا کلیک کنید.

ما به شما عزیزان این امکان را می دهیم که با مشتریان عزیزمان در ارتباط باشید و از عملکرد و رضایت توالت اتوماتیک پانیا اطمینان حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *